Szombat, 2024-05-18, 16:38:10
ÍRÓPALÁNTA
Főoldal | Regisztráció | Belépés Üdvözöllek Vendég | RSS
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Andrew  
Fórum » Írjunk » Írjunk közösen » Fantasy (ÍRjunk közösen fantasy regényt)
Fantasy
AndrewDátum: Csütörtök, 2012-05-03, 07:59:35 | Üzenet # 46
Teljes Jogú Tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 59
Állapot: Offline
Teljesen megértem. Csak elég kevés most az időm... igyekszem.
 
NimretilDátum: Csütörtök, 2012-05-03, 09:53:11 | Üzenet # 47
Újonc
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 29
Állapot: Offline
Oké, nem gond. Közben sikerült mégiscsak befejeznem a fejezetemet, már csak annyi hiányzik, hogy átjavítsam a végleges távolságok alapján.
 
AndrewDátum: Péntek, 2012-06-01, 16:45:10 | Üzenet # 48
Teljes Jogú Tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 59
Állapot: Offline
Elnézést, hogy ennyire nem jelentkezem, de teljesen el vagyok havazva munkával. Mostanság elég keveset jutok gép elé, mert folyamatosan úton vagyok, és úgy néz ki, ez szeptemberig így is marad. Ezért nem is ígérek semmit, hogy meg lesz, mert nem biztos, hogy be is tudnám tartani.
Ettől függetlenül el nem vesztem, csak most kicsit szünetel az írás, de a jegyzeteim gyarapodnak, hogy el ne felejtsem a fontosabb dolgokat. :)
 
NimretilDátum: Csütörtök, 2012-06-07, 08:52:50 | Üzenet # 49
Újonc
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 29
Állapot: Offline
Rendben. Akkor megtennéd, hogy küldesz egy mailt, amikor megint alkalmas lesz a dolog?
 
AndrewDátum: Vasárnap, 2012-06-10, 13:21:30 | Üzenet # 50
Teljes Jogú Tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 59
Állapot: Offline
Természetesen, de nagy eséllyel csak szeptembertől lesz ismét jó nekem. Addig minden nap meló van.
 
NimretilDátum: Vasárnap, 2012-06-10, 13:59:41 | Üzenet # 51
Újonc
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 29
Állapot: Offline
Rendben, azért is kértem a mailt, mert akkor addig nem nagyon nézelődök az oldalon.
 
SauronDátum: Kedd, 2013-08-13, 19:35:14 | Üzenet # 52
Újonc
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Állapot: Offline
Nem rossz ötlet... Lehet, hogy bekapcsolódnék, de az a baj, hogy nekem nagyon őrült gondolataim tudnak lenni. Szóval mi történik, ha nagyon átalakítom a cselekményt? Valaki véleményezi, hogy mi mehet és mi nem? Mik a keretek, korlátok?
 
AndrewDátum: Szombat, 2013-09-14, 09:34:27 | Üzenet # 53
Teljes Jogú Tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 59
Állapot: Offline
Idézet (Sauron)
Nem rossz ötlet... Lehet, hogy bekapcsolódnék, de az a baj, hogy nekem nagyon őrült gondolataim tudnak lenni. Szóval mi történik, ha nagyon átalakítom a cselekményt? Valaki véleményezi, hogy mi mehet és mi nem? Mik a keretek, korlátok?

A közös írás csak néhány fejezetet élt meg, mert miattam abbamaradt. Nagy változások jöttek és nem tudtam elég időt szánni rá. Pedig nagyon jól indult minden. Nimretil ötletét beépítettük az általam kreált világba.

Véleményezni? Jelenleg nem. Maximum, ha ugyancsak az általam elképzelt és megalkotott világban játszódik a történet, akkor vannak olyan dolgok, amikre odafigyelek, de ez egy fantasy írás. Szárnyalhat a fantázia. smile

Szóval, ha érdekel, akkor megpróbálom felvenni a kapcsolatot Nimretillel és beszélek vele. Igaz, ő mostanság egy másik hasonló regényt ír barátokkal.
 
markvighDátum: Péntek, 2015-03-06, 12:14:55 | Üzenet # 54
Újonc
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Állapot: Offline
Egy ilyenben szivesen benne lennék biggrin
Persze egy kezdővel mert magam is az vagyok smile


Az üzenetet módosította: markvigh - Péntek, 2015-03-06, 12:15:33
 
Fórum » Írjunk » Írjunk közösen » Fantasy (ÍRjunk közösen fantasy regényt)
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Ingyenes honlap létrehozása с uCoz